Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Inżynier DevOps

Firma: Visimind Ltd Sp. z o.o. miejsce pracy: Olsztyn

Ogłoszenie numer: 6524088, z dnia 2022-02-11

Visimind Ltd Sp. z o. o. będąca częścią Grupy Kapitałowej Visimind Group, od blisko 20 lat świadczy specjalistyczne usługi inżynieryjne, projektowe i doradcze oferując inteligentne rozwiązania z zakresu automatyki i robotyki.

Bazując na nowoczesnych technologiach oraz tworząc zespół doświadczonych specjalistów, świadczymy kompleksowe usługi, realizując nawet najbardziej skomplikowane inwestycje. Łącząc wiedzę, doświadczenie i energię w działaniu, kreujemy nowe standardy dbając o wysoką jakość i terminowość powierzonych zadań.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Inżynier DevOps

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Olsztyn

Opis stanowiska

  • udział w projektowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań;
  • konfiguracja środowiska i oprogramowania;
  • obsługa administracyjna GIT, Trac oraz Redmine;
  • poszukiwanie i wdrażanie narzędzi wspomagających pracę;
  • wdrożenie i nadzorowanie CI/CD.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe – preferowane informatyczne;
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • znajomość języka UML;
  • znajomość Dockera;
  • znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office;
  • samodzielność, sumienność, komunikatywność, kreatywność;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • doświadczenie w administracji Windows i Linux;

Dodatkowym atutem będzie:

  • umiejętność programowania obiektowego (jakikolwiek język obiektowy);
  • doświadczenie w Active Directory;
  • doświadczenie z usługami Azure lub AWS.

Oferujemy

  • Ciekawą pracę pełną wyzwań i różnorodnych projektów;
  • Dużą swobodę w kreatywności przy tworzeniu nowych rozwiązań;
  • Pracę z różnorodnymi dużymi zbiorami danych;
  • Dostęp do innowacyjnej wiedzy w interesującej domenie;
  • Duży wpływ na rozwój firmy, szybkie wdrożenia do realnych zastosowań;
  • Szkolenia (również online MOOC) oraz wyjazdy na konferencje;
  • Możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożenia w wymiarze do ustalenia;
  • Pracę w młodym zespole (miła nieformalna atmosfera w niedużym zespole);
  • Jasno określoną ścieżkę kariery i awansów;
  • Benefity w postaci ubezpieczenia grupowego oraz pakietów sportowych.

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • list motywacyjny.