Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Operator Systemu Kamer

Firma: Visimind Ltd Sp. z o.o. miejsce pracy: Olsztyn

Ogłoszenie numer: 6733164, z dnia 2022-03-22

Visimind Ltd Sp. z o. o. będącą częścią Grupy Kapitałowej Visimind Group, od blisko 20 lat świadczy specjalistyczne usługi inżynieryjne, projektowe i doradcze oferując inteligentne rozwiązania z zakresu automatyki i robotyki. Bazując na nowoczesnych technologiach oraz tworząc zespół doświadczonych specjalistów, świadczymy kompleksowe usługi, realizując nawet najbardziej skomplikowane inwestycje. Łącząc wiedzę, doświadczenie i energię w działaniu, kreujemy nowe standardy dbając o wysoką jakość i terminowość powierzonych zadań. Spółka posiada certfikaty ISO 9001:2015, Zarządzania Środowiskowego wg ISO 14001:2015 oraz Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy wg ISO 45001:2018. W grupie kapitałowej znajdują się również certyfikaty lotnicze SPO, SPO-HR, PART-145,CAO.

Przedmiotem naszej działalności jest przede wszystkim pozyskiwanie oraz opracowywanie zobrazowań dwu- i trójwymiarowych w mobilnych technologiach fotogrametrycznych i teledetekcyjnych (skaning laserowy) w oparciu o zastosowanie systemów lokalizacji satelitarnej. Dostarczamy efektywne i kompleksowe rozwiązania informatyczne dla danych przestrzennych, które wspierają procesy zarządzania mieniem, dokumentacji majątku Klienta oraz przyspieszają komunikację wewnątrz organizacji.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Operator Systemu Kamer

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Olsztyn

Opis stanowiska

  • komputerowa obsługa lotniczego systemu kamer/systemu fotograficznego,
  • dbanie o jakość pozyskiwanych zdjęć
  • współpraca z pilotem jako członek załogi statku powietrznego – planowanie oraz nawigacja,
  • efektywne raportowanie i komunikacja z zespołem,
  • terminowe oraz rzetelne ukończenie powierzonych zadań.

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:

  • wykształcenia średniego lub wyższego technicznego,
  • umiejętności planowania i organizacji pracy oraz skuteczności działania,
  • dobrej znajomości języka angielskiego, pozwalającej na swobodną komunikację,
  • komunikatywności, otwartości, wysokiej kultury osobistej,
  • odpowiedzialności, samodzielności i zaangażowania w wykonywaną pracę,
  • dyspozycyjności, praca na terenie Polski oraz Europy,
  • prawa jazdy kat. B.
  • mile widziane doświadczenie w branży lotniczej/dronowej

Oferujemy

  • możliwość zatrudnienia w dużej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w innowacyjnej firmie z wieloletnią tradycją i silnym uznaniem,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • wyjazdy do pracy za granicą (Włochy, Francja, Skandynawia)
  • przyjazną atmosferę i otwarte środowisko pracy,
  • pakiet świadczeń socjalnych,
  • ubezpieczenie na życie,
  • atrakcyjne warunki finansowe, adekwatne do doświadczenia i zaangażowania w pracę,
  • liczne szkolenia podnoszące kwalifikacje, w tym szkolenia z branży lotniczej (DGR, Human Factor, CRM)
  • możliwość awansu zawodowego