Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Geoinformatyk

Firma: Visimind Ltd Sp. z o.o. miejsce pracy: Olsztyn

Ogłoszenie numer: 6481992, z dnia 2022-02-04

Visimind Ltd Sp. z o. o. będącą częścią Grupy Kapitałowej Visimind Group, od blisko 20 lat świadczy specjalistyczne usługi inżynieryjne, projektowe i doradcze oferując inteligentne rozwiązania z zakresu automatyki i robotyki.

Bazując na nowoczesnych technologiach oraz tworząc zespół doświadczonych specjalistów, świadczymy kompleksowe usługi, realizując nawet najbardziej skomplikowane inwestycje. Łącząc wiedzę, doświadczenie i energię w działaniu, kreujemy nowe standardy dbając o wysoką jakość i terminowość powierzonych zadań.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Geoinformatyk

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Olsztyn

Opis stanowiska

  • czynny udział w realizowanych projektach – automatyzacja oraz optymalizacja procesów przetwarzania danych przestrzennych oraz opisowych,
  • integracja oraz harmonizacja danych,
  • wizualizacja danych, przygotowywanie raportów, zestawień, opracowań biznesowych,
  • administrowanie, tworzenie oraz bieżąca konserwacja baz danych,
  • rozwijanie umiejętności i kompetencji w zakresie GiS, Geoinformatyki, Data Science,
  • analiza możliwości realizacji oraz wdrażania nowych produktów oraz usług geoinformatycznych,
  • współpraca z pozostałymi działami,
  • udział w szkoleniach, konferencjach, seminariach, webinariach etc.

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe (absolwenci oraz studenci): geoinformatyka, geodezja i kartografia, geodezja satelitarna, informatyka, matematyka lub dziedziny pokrewne,
  • znajomość języka Python,
  • znajomość tematyki baz danych oraz języka SQL,
  • znajomość oprogramowania QGiS/ArcGiS,
  • znajomość języka angielskiego (min. w stopniu A2-Pre-Intermediate),
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • zaangażowanie, rzetelność, odpowiedzialność,
  • komunikatywność, kreatywność oraz silna motywacja do działania i ciągłego rozwoju,
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań, jak również umiejętność pracy w zespole.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość: oprogramowania FME Workbench, QGiS Modeler, ArcGiS Modeler,
  • znajomość: bibliotek: Pandas, GeoPandas, Plotly, Matplotlib, GDAL/OGR, OSGEO,
  • znajomość: R, PowerBI, Power Query, Tableau, Matlab,
  • znajomość: T-SQL, baz NO-SQL, PostGiS,
  • znajomość: zagadnień: XML, JSON, API Rest,
  • znajomość innych języków programowania oraz bibliotek,
  • wiedza z zakresu geodezji, kartografii, fotogrametrii.

Oferujemy

  • kompleksowe szkolenie wstępne z zakresu wykonywanych obowiązków,
  • ciekawą i rozwojową pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • dostęp do innowacyjnej wiedzy,
  • partycypowanie w projektach wykorzystujących nowoczesne technologie,
  • ciągłe poszerzanie wiedzy oraz umiejętności,
  • stabilne zatrudnienie,
  • przyjazną atmosferę i otwarte środowisko pracy,
  • elastyczne godziny pracy,
  • zaplecze socjalne (ZFŚS), system benefitów - karty sportowe oraz ubezpieczenia grupowe,
  • jasno określoną ścieżkę kariery i awansu.