Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Pakowacz ręczny

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie miejsce pracy: Szczytno

Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie
Pakowacz ręczny
Miejsce pracy: Szczytno
Numer: StPr/23/0206
OBOWIĄZKI:
Konfekcjonowanie danego asortymentu mebli w produkcji seryjnej (pakowanie jednocześnie 4 paczek tego samego asortymentu przez jednego pracownika, a nie tak jak do tej pory-jednej paczki), dobieranie odpowiedniego wypełnienia paczki, w postaci styropianu, kartonu lub folii bąbelkowej tak, by zapewnić meblom skuteczne zabezpieczenie podczas transportu, pakowacz musi pamiętać również o umieszczeniu w paczce instrukcji montażu mebli danego asortymentu. Kolejnym krokiem jest spięcie paczki taśmą polipropylenową na automacie opasującym oraz naklejenie odpowiednich etykiet, następnie bezpieczne przetransportowanie paczki taśmą rolkową z automatu opasującego na paletę.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Szczytno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie