Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Młodszy referent

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie miejsce pracy: Szczytno

Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie
Młodszy referent
Miejsce pracy: Szczytno
Numer: StPr/22/0753
OBOWIĄZKI:

-prowadzenie czynności-prawnych oraz wszelkich spraw związanych z opracowywaniem studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego -wydawanie wpisów i wyrysów z miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego oraz zaświadczeń o przeznaczeniu nieruchomości w planie miejscowym i studium. -dokonywanie oceny zmian w zagospodarowaniu przestrzennym gminy. Prowadzenie całości spraw związanych z opracowaniem analizy planów zagospodarowania przestrzennego. Prowadzenie spraw dotyczących ochrony zabytków w szczególności: -przechowywanie i aktualizacja dokumentów dotyczących rejestru obiektów wpisanych do rejestru zabytków oraz obiektów w wojewódzkiej ewidencji zabytków, -czynności formalno-prawnych przy wpisywaniu obiektu do rejestru zabytków -prowadzenie czynności-prawnych oraz wszelkich spraw związanych z opracowywaniem studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego -wydawanie wpisów i wyrysów z miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego oraz zaświadczeń o przeznaczeniu nieruchomości w planie miejscowym i studium. -dokonywanie oceny zmian w zagospodarowaniu przestrzennym gminy. Prowadzenie całości spraw związanych z opracowaniem analizy planów zagospodarowania przestrzennego. Prowadzenie spraw dotyczących ochrony zabytków w szczególności: -przechowywanie i aktualizacja dokumentów dotyczących rejestru obiektów wpisanych do rejestru zabytków oraz obiektów w wojewódzkiej ewidencji zabytków, -czynności formalno-prawnych przy wpisywaniu obiektu do rejestru zabytków oraz wojewódzkiej i gminnej ewidencji zabytków. Prowadzenie całości spraw dotyczących przygowania decyzji celu publicznego w tym współpraca z urbanistą przygotowującym projekt decyzji, nadzór nad realizacją umowy z urbanistą, przygotowywanie dokumentów finansowych dotyczących wynagrodzenia za prace.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: gospodarka przestrzenna, planowanie przestrzenne, urbanistyka

Wymagania inne:

umiejętność obsługi sprzętu komuterowego i biurowego umiejetność pracy w oprogramowaniu (word, exel, power point)

Miejsce pracy:

Szczytno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 do 3 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie