Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Sprzedawca / animator sali zabaw

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie miejsce pracy: Szczytno

Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie
Sprzedawca / animator sali zabaw
Miejsce pracy: Szczytno
Numer: StPr/22/0415
OBOWIĄZKI:

• Opieka nad dziećmi przebywającymi w Sali Zabaw i dbanie o ich bezpieczeństwo. • Obsługa urządzeń: kasy fiskalnej, terminala, kontrola czasu pobytu dziecka wg karty wstępu, obsługa urządzeń gastronomicznych np. expres do kawy, wyparzarka itp. • Obsługa zaplecza kawiarnianego ( kawa, herbata, przestrzeganie ogólnych zasad higieny) • Dbałość oraz kontrola czystości Sali Zabaw. • Kontrola bezpieczeństwa konstrukcji zabawowej (tzw. Małpi Gaj lub Klatka) oraz pozostałych elementów wyposażenia Sali Zabaw (Karuzela, Knoocker, Strefa Malucha, Strefa Trampolin) • Organizacja przyjęć urodzinowych oraz zabaw, Animacje. • Organizacja imprez okolicznościowych np. Mikołajki, Halloween, Dzień Dziecka. • Aktywna współpraca z Właścicielami bawialni. Praca od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 11:00 do 19:00.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak
Uprawnienia: Komunikatywność

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: badania sanepidowskie - aktualna książeczka

Miejsce pracy:

Szczytno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie