Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Młodszy Technolog

Firma: POLMLEK Sp. z o. o. miejsce pracy: Lidzbark Warmiński

POLMLEK Sp. z o.o. Zakład Mleczarski w Lidzbarku Warmińskim

producent wyrobów mleczarskich

należący do GRUPY POLMLEK – Mlecznego Lidera Innowacji – www.polmlek.com

w chwili obecnej poszukuje kandydata na stanowisko:

Młodszy Technolog
Miejsce pracy: Lidzbark Warmiński
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria chemiczna i procesowa, technologia żywności lub pokrewne, mile widziana specjalność technologia mleczarska);
  • Bardzo dobra znajomość aplikacji pakietu MS Office;
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i radzenia sobie w trudnych sytuacjach;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Zdolność analitycznego i kreatywnego myślenia;
  • Umiejętność efektywnej i sprawnej organizacji pracy;
Obowiązki:
  • Stały nadzór nad przebiegiem procesu produkcji, ciągłe usprawnianie procesu poprzez kontrolę parametrów na poszczególnych etapach, wprowadzanie modyfikacji technicznych i usprawnień do procesu;
  • Przygotowywanie i modyfikacje procesu oraz jego dokumentacji celem optymalizacji wydajności produkcji;
  • Nadzór produkcji nowego produktu oraz zapewnienie ich zgodności z wymaganiami klienta i specyfikacji;
  • Optymalizacja i redukcja kosztów produkcji;
  • Przygotowywanie analiz i sprawozdań.
Oferujemy:
  • Pracę w jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm w branży mleczarskiej;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i kompetencji,
  • Dodatkowe nagrody pieniężne w zależności od jakości wykonywanej pracy oraz osiąganych rezultatów;
  • Pełne przeszkolenie w zakresie wykonywanych obowiązków;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w branży mleczarskiej;
  • Możliwość dalszego rozwoju poprzez uczestnictwo w szkoleniach;
  • Praca w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole;
  • Otwartość pracodawcy na nowe pomysły i rozwiązania;
  • Nagrody pieniężne za wdrożone pomysły;
  • Udział w funduszu socjalnym (płatności świąteczne, pożyczki, dofinasowanie do biletów na imprezy sportowe i kulturalne, dofinasowanie do zajęć fitness i na siłowni i in.);
  • Dofinasowanie do wypoczynku w hotelach Grupy Polmlek;
  • Terminowe wypłaty wynagrodzeń;
  • Możliwość dojazdu busem firmowym na trasach:
    Olsztyn – Lidzbark Warmiński
    Bartoszyce – Górowo Iławeckie – Lidzbark Warmiński