Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Technolog Utrzymania Ruchu

Firma: Michelin Sp. z o.o. miejsce pracy: Olsztyn

Rozwijaj swoją karierę i dołącz do Michelin

Firma Michelin Polska należąca do Grupy Michelin światowego lidera branży oponiarskiej prowadzi rekrutację na stanowisko:

Technolog Utrzymania Ruchu
Region: Olsztyn
To oferujemy
  • Możliwość pracy w fabrykach Grupy Michelin w Polsce i za granicą
  • Możliwość budowania kariery w różnych obszarach biznesowych (Utrzymanie Ruchu, Biuro Konstrukcyjne, Organizacja i Zarządzanie Produkcją, R&D, Technologia Produkcji itp.)
  • Cykl intensywnych szkoleń przygotowujących do objęcia stanowiska i stałego podnoszenia kompetencji
  • Feedback i zaangażowanie firmy w proces Twojego rozwoju
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, w tym m.in. Dofinansowanie obiadów, opieki medycznej, sportu i rekreacji oraz pracowniczy program emerytalny, program "opony dla załogi", pożyczki mieszkaniowe, świadczenia dla dzieci oraz atrakcyjne rabaty w sklepach, punktach usługowych i placówkach kulturowych
Twój zakres obowiązków
  • Utrzymanie w ruchu parku maszynowego
  • Analiza awarii, oraz wdrażanie akcji korygujących
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną maszyn i urządzeń
  • Udział w modyfikacjach maszyn
  • Definiowanie i ulepszania standardów dotyczących maszyn i urządzeń
  • Poprawa niezawodności i zapewnienie trwałości sprzętu zgodnie z określoną strategią konserwacji
  • Współpraca z serwisami i podwykonawcami
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne: Mechatronika, Automatyka
  • Wiedza na temat falowników, serwonapędów, sensoryki, układów sterowania i regulacji (np. PID)
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną maszyn (schematy elektryczne, schematy pneumatyczne, schematy hydrauliczne, rysunek techniczny)
  • Znajomość języka angielskiego lub francuskiego (poziom komunikatywny)
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Zaangażowanie, sumienność, elastyczność