Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Doradca ds. nieruchomości

Firma: OCN s.c. miejsce pracy: Olsztyn

Ogłoszenie numer: 6211497, z dnia 2021-12-17

Szukasz nudnej pracy na etacie? W takim razie ta oferta nie jest dla Ciebie!

Jeżeli chodzisz własnymi ścieżkami, lubisz ludzi, cenisz sobie wolność, rozwój, dystans i poczucie humoru dołącz do naszego zespołu!

Szukamy współpracowników

Doradca ds. nieruchomości

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Olsztyn

Opis stanowiska

  • kompleksowa obsługa procesu sprzedaży i kupna nieruchomości

Wymagania

  • założenia własnej działalności gospodarczej
  • pozytywnego nastawienia

Oferujemy

  • pracę w kapitalnym zespole!
  • bezpłatne szkolenie
  • elastyczne godziny pracy
  • narzędzia niezbędne do pracy (laptop, telefon, aparat)

Czy ta oferta pracy jest nieaktualna? Powiadom nas!
Poleć ofertę pracy
Data dodania: 17-12-2021
Wyświetleń: 194