Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Przedstawiciel Handlowy

Firma: ubezpieczenia miejsce pracy: Olsztyn

OPIS STANOWISKA: • aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych oraz biznesowych, • umiejętne rozpoznawanie potrzeb klientów, • aktywna sprzedaż produktów dopasowanych do oczekiwań i potrzeb klientów, • regularna obsługa posprzedażowa klienta, • promowanie marek produktowych klienta, • przestrzeganie standardów korporacyjnych i zasad wzajemnej współpracy. WYMAGANIA: • wykształcenie minimum średnie (mile widziane wyższe), • komunikatywność, entuzjazm i nastawienie na pracę zespołową, • szacunek i wysoka kultura osobista, • orientacja na klienta (mile widziane doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta), • umiejętność prowadzenia dwustronnego dialogu z klientem, • aktywne słuchanie i rozwiązywanie oczekiwań i sugestii klienta, • etyczne postępowanie we wszystkich obszarach działania, • bez ograniczeń wiekowych – promujemy również osoby w wieku 50+ OFERUJEMY: • ciekawą pracę w firmie będącej światowym liderem w swojej branży, • wynagrodzenie, które zapewni Ci komfort życia i bezpieczeństwo, • stabilne zatrudnienie, • możliwość pogłębienia doświadczenia w kontaktach ze światem biznesu, • dla najlepszych, rozwój na stanowisku managerskim oraz zdobywanie dodatkowych kompetencji, • solidne podstawy merytoryczne, profesjonalne szkolenia i atmosferę wsparcia, • system atrakcyjnych benefitów. Chcesz dobrze zarabiać i mieć pracę, która daje szanse na rozwój zawodowy? Spełniasz powyższe wymagania? APLIKUJ! Wyślij CV i LM na adres ecc.szkolenia@gmail.com

Czy ta oferta pracy jest nieaktualna? Powiadom nas!
Poleć ofertę pracy
Data dodania: 10-05-2012
Wyświetleń: 1239